Dizi

Dizi kategorisine ait haberler listeleniyor.

Açıklandı: Game of Thrones 2019’da Dönüyor

09 Şub 2018
Dizi
Admin

Game Of Thrones

Dünya genelinde büyük bir takipçi kitlesi bulunan ve HBO kanalında yayınlanan Game of Thrones‘un geri dönüşünün ne zaman olacağı merakla bekleniyordu. Kanal açıklamayı yaptı ve dizinin dönüş tarihi kesinleşti.

Alışılanın aksine diğer sezonlardan daha kısa olacak son sezon 6 bölümden oluşacak. Son sezonda yönetmenlik yapacak isimler arasında dizinin yaratıcıları D.B. Weiss, David Benioff, David Nutter ve Miguel Sapochnik yer alacak.

Son sezonu 2019 yılının bahar aylarında yayınlanacak dizinin yedinci sezonu Jeremy Podeswa‘nın yönettiği The Dragon and the Wolf adlı bölümle final yapmış ve 16.5 milyon kişi tarafından izlenmişti, bu da rekor olarak dizi tarihine geçmişti.

Brad Pitt, Game of Thrones’u İzlemek İçin 120.000 Dolar Teklif Etti

09 Şub 2018
Dizi, Sinema
Admin

Brad Pitt

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, Emilia Clarke ile birlikte Game of Thrones izlemek için 120.000 dolar teklif etti ancak oyuncu amacına ulaşamadı.

Sean Penn‘in her yıl Haiti için düzenlediği yardım galası bu yıl ilginç bir açık artırmaya şahit oldu. Galaya katılan isimler, Game of Thrones‘da Daenerys Targaryen karakterine hayat veren Emilia Clarke ile birlikte bir Game of Thrones bölümü izlemek için teklif vermeye başladılar. Açık artırma 20.000 dolar ile açılış yaptı ve yoğun bir katılım oldu. Açık artırmaya katılan Brad Pitt önce teklifini 80.000 dolara çıkardı, ardından kendi teklifini artırarak 90.000 dolara çıkardı. Clarke‘ın rol arkadaşı Kit Harington da bölümü izleyecek kişiye katılacağını açıklayınca Pitt teklifini 120.000 dolara yükseltti. Ancak ismi açıklanmayan bir katılımcı 160.000 dolar vererek açık artırmayı kazandı.

Yardım gecesine katılan diğer isimler arasında Amazon‘un kurucusu Jeff Bezos, Arnold Schwarzenegger, Lena Dunham, Jason Segel, Connie Britton, Mark Burnett, Patricia Arquette ve Roma Downey vardı.

The Walking Dead’in 9. Sezonu Onaylandı

09 Şub 2018
Dizi
Admin

The Walking Dead

Dünyanın en çok izlenen yapımlarından The Walking Dead’in 2018 yılında 9. sezon bölümleriyle devam edeceği duyuruldu. 8. sezonunun yeni bölümleriyle 26 Şubat’tan itibaren FX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin bir sonraki sezonu da 125’ten fazla ülkede yayında olacak.

Robert Kirkman’ın sevilen çizgi romanından uyarlanan ve her bölümü dünyadaki hayranları tarafından heyecanla beklenen The Walking Dead’den hayranlarını sevindirecek bir haber geldi: Dizinin 2018 yılının sonlarında 9. sezonu ile 125’ten fazla ülkede hayranlarıyla buluşmaya devam edeceği açıklandı. The Walking Dead, heyecanla beklenen 8. sezon yeni bölümleriyle 26 Şubat Pazartesi’den itibaren, Amerika yayınından 24 saat sonra FX ekranlarına gelecek.

The Walking Dead

Dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan The Walking Dead, zombi kıyametinden sonra hayatta kalmayı başaran polis memuru Rick Grimes’in öncülüğünde güvenli bir yaşam alanı arayan bir grup insanın hikayesini anlatıyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki izleyicileriyle buluştuğu FX; D-Smart, Tivibu, Kablo TV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

2018’de İptal Edilen Diziler

09 Şub 2018
Dizi
Admin

2018'de İptal Edilen Diziler
Biz dizi severler sevdiğimiz yapımların yeni sezon onayı almalarına ne kadar seviniyorsak, takip ettiğimiz dizilerin iptal haberlerine bir o kadar üzülüyoruz. Yeni yılın ilk aylarında da bazı yapımlardan iptal haberleri gelmeye başladı. İşte 2018’de iptal edilen diziler;

1. Chance (Hulu)
Chance
Kem Nunn’ın aynı adlı romanından hayat geçirilen ve Hugh Laurie’yi adli nöropsikiyatrist Eldon Chance rolünde izlediğimiz dizi iki sezonun ardından Hulu platformunun iptal edilen dizileri arasına katıldı.

2. Damnation (USA)
Damnation
Geçtiğimiz Kasım ayında USA kanalında başlayan ve 1930’ların Amerika’sında geçen Damnation, birinci sezonun ardından iptal edildi.

3. Dice (Showtime)
Dice
Showtime kanalının yapımlarından biri olan ve Andrew Dice Clay’in hayatından esinlenilerek ortaya çıkan Dice, ikinci sezonun ardından iptal edildi.

4. I Love Dick (Amazon)
I Love Dick
Transparent dizisinin yaratıcısı Jill Soloway’in yine Amazon platformu için hazırladığı I Love Dick, ne yazık ki ilk sezonun ardından iptal edilen dizilerden biri oldu

5. Jean-Claude Van Johnson (Amazon)
Jean-Clude
Jean-Claude Van Damme’ı gizli ajan rolüyle izlediğimiz ve geçtiğimiz Aralık ayında başlayan dizi, ilk sezonun ardından iptal edildi.

6. One Mississippi (Amazon)
One Mississippi
Komedyen Tig Notaro ve Juno filminin yazarı Diablo Cody’nin elinden çıkan dizi, ikinci sezonun ardından iptal edilen yapımlar arasında yerini aldı.

7. The Shannara Chronicles (MTV)
The Shannara Chronicles
Terry Brooks’un ünlü fantastik roman serisinden uyarlanan The Shannara Chronicles da ikinci sezonun ardından iptal edildi. Fakat yapımcıların diziyi devam ettirmek için başka kanal arayışları da sürmekte…

8. Shut Eye (Hulu)
Shut Eye
Jeffrey Donovan’ın başrolde yer aldığı, Los Angeles’daki medyumların ve onları yöneten organize suç örgütlerinin dünyasını yansıtan Shut Eye ikinci sezonun ardından iptal edildi.

Jessica Jones’un ikinci sezonu için yeni bir fragman yayınlandı

09 Şub 2018
Dizi, Fragman, Sinema
Admin

Jessica Jones
İlk sezonuyla ses getiren Marvel-Netflix dizisi Jessica Jones’un daha önce yeni sezon yayın tarihinin açıklandığı kısa bir tanıtım yayınlanmıştı. Bugün de ikinci sezonun fragmanı yayınlandı. Yeni sezon 8 Mart’ta tüm bölümleriyle Netflix’te olacak.